Nie da się zgodnie z prawem zarejestrować swojej działalności, jeżeli nie będziemy posiadać adresu, pod którym będzie znajdowała się nasza siedziba. Niektórzy decydują się na to, aby był to ich dom lub mieszkanie, jednak nie jest to zbyt korzystne wyjście. Spore firmy, mogą pozwolić sobie na budowę własnej siedziby, co jednak nie jest wykonalne w wypadku tych mniejszych oraz freelancerów. Należy zatem odnaleźć alternatywę, która nie będzie zbyt droga.

Jeśli szukamy najwygodniejszej opcji, warto zastanowić się, czy dobrym pomysłem nie będzie wirtualny adres firmy, który uzyskamy korzystając z usług biura wirtualnego. Działają one na zasadzie outsourcingu usług księgowych i biurowych, zatem niosą za sobą o wiele więcej korzyści. Jest to z pewnością wyjście, na które decyduje się coraz większa liczba małych i średnich firm, a przewiduje się, że w niedalekiej przyszłości, będzie z takich usług korzystać zdecydowana większość nowo powstałych działalności gospodarczych.

Adres wirtualny, jako wszechstronne udogodnienie

Kiedy znajdziemy tanie wirtualne biuro w Warszawie, z pewnością uzyskamy wirtualny adres dla swojej firmy, a to pozwala na przepisową rejestrację działalności. Należy być świadomym, że zalet wypływających z „dobrego adresu” jest o wiele więcej, jednak nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Atrakcyjna lokalizacja naszej wirtualnej siedziby, może dodać prestiżu nasze marce, gdyż właśnie w taki sposób będzie na potencjalnego klienta oddziaływał nowoczesny budynek w centrum miasta. Firma zyska wiarygodność i staniemy się podmiotem godnym zaufania, z którym warto podjąć współpracę. To doskonała szansa, aby wykonać milowy krok w kierunku sukcesu.

Adres będzie mógł znaleźć się na wszelkich ulotkach oraz na naszych wizytówkach, co stanowi oczywiście wartość dodaną. W budynku biura wirtualnego, będziemy mogli umieścić nasz szyld, logo oraz wszelkie materiały reklamowe, a jeśli potencjalny klient zapyta o nas na recepcji, pracownik przekaże do nas kontakt i wyjaśni całą sytuację.

Atrakcyjne dodatkowe udogodnienia

Pamiętajmy o tym, że usługa tego typu gwarantuje nam nie tylko wirtualny adres, ale też inne dodatkowe świadczenia, które pomogą nam w codziennym funkcjonowaniu firmy. Będzie to m.in. kompleksowa obsługa naszej firmowej korespondencji, zatem nie musimy martwić się o to, co będzie działa się z zaadresowanymi do nas listami. Dodatkowo, będziemy mogli skorzystać z dostępnych dla nas pomieszczeń w biurze. Skorzystamy z doskonale wyposażonych sal konferencyjnych, gdzie bez problemu i w komfortowych warunkach przyjmiemy ważnych klientów, czy też zorganizujemy naradę ze wspólnikami.

Biuro Kamienica

ul. Marszałkowska 58

00-545 Warszawa

Telefon: (22) 400-99-11

E-mail: kontakt@biurokamienica.pl